Události

Plesám, plesáš, plesáme!

Rok se s rokem sešel a novodvorské hasiče opět čekal hektický víkend. Tradiční hasičský ples a dětský karneval totiž opět po roce zaklepaly na dveře.

Víkendový maraton začíná v sobotu ráno, kdy se začíná přípravou kulturního domu. Je potřeba ho celý uklidit, nachystat stoly na sále i balkoně a dát dohromady tombolu. Odpoledne se pokračuje přípravami v kuchyni. Je potřeba nachystat nádobí a připravuje se i občerstvení na večer. Pak už se jen doladí detaily jako výzdoba sálu, roztáhne se červený koberec a hosté mohou začít přicházet 

Večerem nás provázela hudební skupina Tandem, která hraje jak moderní písničky pro mladší generace, které se našeho plesu účastní ve stále větším počtu, tak klasické dechovky, které ke každému plesu neodmyslitelně patří.

Jelikož ples je událost, na které se potkáte se známými, které jste během roku neměli možnost potkat, mohu s potěšením říci, že účast na plese byla i letos vysoká. A stejně jako v loňském roce panovala celý večer dobrá nálada.

Za příjemně strávený večer musím poděkovat hlavně SDH Nové Dvory. Jmenovitě hlavně Ivaně Němcové, starostovi SDH Ivo Němcovi a panu Palečkovi za výborný gulášek. Velké díky patří samozřejmě také všem ostatním, kteří se na přípravách plesu podíleli a všem těm, kteří večer ples pomáhali pořádat. Nesmím zapomenout poděkovat také všem sponzorům, kteří věnovali ceny do tomboly.

Nevím jak Vy, ale já jsem si ples velmi užila a doufám, že se příští rok opět sejdeme na stejně vydařeném novodvorském plese.

Fota ke shlédnutí ve fotogalerii zde.

 

 

Nahoru