Události

4.11.2009 - Halloween

Ve středu 4.11.2009 těsně před setměním se v naší školce sešla strašidla, čarodějnice a jiní tvorové na oslavě svátku Halloween, který má již v naší školce několikaletou tradici.

Nejprve děti s rodiči tvořili různé výtvory z hrnčířské hlíny a po jejich dokončení se všichni přesunuli ven k vyřezaným halloweenským dýním. Ty již díky tmě nádherně svítily.
Pomocí žetonků zůčastnění určili, které dýňové výtvory si zaslouží první 3 místa a ta byla včetně všech zúčastněných dětí oceněna drobnými cenami.

Tuto událost si nenechalo ujít téměř 50 malých i velkých lidiček. Všichni se poté vydali na strašidelný lampionový průvod naší obcí směrem ke kulturnímu domu, letos s hudebním doprovodem dětských písniček linoucích se z CD přehrávače. U kulturního domu se nic zvláštního nestalo, až na objevení dvou strašidel skrytých v kontejneru na papír. Po pár krocích směrem ke kravínu jsme všichni zažehli své balónky štěstí a poslali i se svými přáními vzhůru k nebesům. V nepříliš příznivém, chladném a větrném počasí to bylo celkem náročné, ale o to více vzrušující ;-).

Díky výborné organizaci této akce týmem zaměstnanců školky a také díky všem, kteří přišli v maskách, bez masek, s Halloweenky i bez, budou děti ještě dlouho vzpomínat na tento krásný večer a těšit se na rok příští.

Fota můžete shlédnout zde - Nové Dvory - Halloween 2009 - fota.

Video z pouštění balónků štěstí:
{auto}20091104_halloween.xml{/auto}

Nahoru