Události

30.1.2010 Hasičský ples

V sobotu 30.1.2010 se v našem kulturním domě konal tradiční hasičský ples se skupinou FORTUNA, který se těší stále větší oblibě domácích obyvatel i hostů.

Je to v naší obci v podstatě jediná každoročně se opakující kulturní akce s tancem i hudbou, kde se společně baví mladí až staří. A když se mě dnes někdo zeptá, jaké to na plese bylo, napadají mě jen samé superlativy a slova jako BOMBA, SUPER, to jsme zas "zapařili" :-). Věřím, že stejně to vidí i ostatní, kteří tam byli. A že nás tam bylo necelých 200! Upřímné díky všem pořadatelům, kteří obětovali svůj čas pro zábavu ostatních. 

Před plesem jsem plánoval, že udělám jen pár fotek, aby bylo co k článku, nakonec se vše tak rozjelo, že si můžete ve fotogalerii k plesu prohlédnout 142 fotek a níže spustit skoro hodinu videí. Pokud by se někomu nějaké foto nelíbilo, dejte mi prosím vědět, dám ho pryč. Vždy ale fotky důkladně procházím a všechny které projdou na web mi přijdou normální, pěkné nebo fotky dokazující, jak dobře se u nás v Nových Dvorech dokážeme bavit :-).
Fotogalerie 30.1.2010 hasičský ples Nové Dvory

Videa:

Nahoru