Události

Tenisový turnaj

V sobotu 14. srpna se opět konal tenisový turnaj, který se společně s opékáním prasete koná již několik let.

Rozlosování dvojic bylo již v osm hodin ráno a přihlásit se mohl každý, kdo si chtěl užít den plný zábavy. I když se očekávala větší účast, nakonec byly vylosovány pouze tyto dvojice: Štursa P. – Sáblík P.; Vencálek F. – Šmíd M.; Štursa R. – Němec I.; Benc J. – Kajuk V.; Károly J. – Halík L.; Paleček Z. – Sobotka T. a Klimeš T. – Husák K.
Samotný turnaj začal až v 9:30, protože soutěžící ještě pomáhali s přípravami prasete a večerního posezení „u altánu“.

Žádná z vylosovaných dvojic nebyla jasným favoritem a díky tomu byla na některé zápasy opravdu skvělá podívaná, možná lepší než na Wimbledon nebo US Open .
Turnaj končil až v 18:15 a vítězi se stali Peťa Sáblík a Petr Štursa, kteří si vítězství opravdu zasloužili a kterým gratulujeme. Jako odměnu dostali všichni účastníci turnaje opékané prase a správně vychlazené pivo.

Sportovní odpoledne se postupně přeměnilo na zábavný večer, který si užíval každý, kdo se přišel podívat. V osm hodin bylo slavnostní vyhlášení a letos poprvé na první tři dvojice čekaly i ceny. První místo dostalo tričko s rekordem v dálkové dopravě vody, druhé dostalo skleněný půllitr se stejným motivem a třetí místo dostalo DVD z rekordu.

Závěrem pogratuluji všem účastníkům turnaje, poděkuji hasičům a sportovcům za pořádání této akce a budu doufat, že se příští rok opět sejdeme v hojnějším počtu.
 

Fotogalerie "Tenisový turnaj":

 

Nahoru