Události

Dětský karneval 2011

V neděli 6. února 2011 se konal tradiční dětský karneval a už před oficiálním začátkem (o půl druhé) se na sále hemžily děti oblečené do nejrůznějších kostýmů. I letos byly pro ně nachystány zajímavé soutěže jako hledání pokladu, stavění komínů nebo formule. Samozřejmě nechyběla ani soutěž pro rodiče s dětmi, kdy děti z rodičů tvořily krásné vodníky. Zpestřením programu bylo vystoupení skupiny Srdíčka (žákyně Základní školy v Přibyslavi), za což jim velmi děkujeme.

Letos jsme pro děti přichystaly překvapení, a to vyhlašování tří nejhezčích a nejoriginálnějších masek karnevalu. Všechny masky byly opravdu krásné, ale vítězství si nakonec odnesly masky: malý dráček, roztomilá vodnice a malá modrá motýlí víla. Na všechny čekala sladká odměna.

Soutěže pro děti připravili naši kašpárci (Martina Langpaulová, Marie Fišarová a Michaela Fišarová), moderovala Veronika Sobotková, hudební doprovod i letos dělala skupina Šafářanka z Ústavu sociální péče pro děti a mládež v Křižanově na Žďársku. Všem jim moc děkujeme. Ráda bych poděkovala i SDH Nové Dvory, které tento karneval pořádá.

Karneval byl velice podařený. Opět k nám zavítala spousta dospělích a dětí, která si toto radostné odpoledne užila.  Doufám, že se i ten příští karneval vydaří stejně jako ten letošní.

Fotogalerie 6.2.2011 dětský karneval Nové Dvory


Videa:  

Nahoru