Události

V naší obci nyní bezpečněji?

{phocagallery view=category|categoryid=48|imageid=3981|float=right|type=1}V úterý 22.3.2011 namontovala v naší obci firma Bártek Rozhlasy s.r.o. z Valašského Meziříčí dva radary typu IPR10, jejichž nákup schválilo zastupitelstvo obce již před koncem roku 2010. Radar stejného typu již dlouho a spolehlivě funguje v Hamrech nad Sázavou.

Jeden displej radaru nyní ukazuje rychlost řidičům při příjezdu od Žďáru nad Sázavou na sloupu za Sobotkovými a druhý ve směru od Přibyslavi u Růžičků. Dosah měření je až 300 m a měřená rychlost je díky kontrastním 320 mm číslům dobře vidět.

Radary mají možnost stažení a vyhodnocení dat na počítači, tak vám později na tomto webu výsledky přineseme.

Doufejme, že většina slušných řidičů při průjezdu naší obcí zpomalí a bude zde pro nás a naše děti bezpečněji.  

{phocagallery view=category|categoryid=48|limitstart=0|limitcount=0|displayname=0|type=0}

Nahoru