Události

ND Open 2012

Dne 11. srpna 2012 se opět konal tenisový turnaj, který je spojený s večerním opékáním prasete a posezením u altánu.

S přípravami se začalo už ráno, kdy bylo potřeba dovézt k altánu stany, lavičky, chlazení a další potřebné věci. Poté bylo potřeba zabalit prase do alobalu a dát ho do bedny, aby se mohlo začít pomalu péci.

Přestože se počasí zpočátku moc netvářilo, nakonec se umoudřilo, přestalo pršet a po rozlosování jednotlivých dvojic se konečně mohlo začít hrát. Párkrát se sice hra musela přerušit kvůli dešti, ale naštěstí se turnaj podařilo dohrát až do konce. Každý kdo chtěl, se mohl přijít podívat a podpořit své favority.

I letos se na turnaji hrály čtyřhry a zúčastnilo se celkem sedm dvojic: Sáblík P. – Benc J., Petráň J. – Němec J., Halík J. – Vencálek F., Štursa P. – Paleček Z., Lipka D. – Sobotka T., Štursa R. – Károli J., Halík V. – Klement V. Turnaj končil kolem sedmé hodiny večer. Zasloužené vítězství si letos „vypinkali“ Peťa Sáblík a Jarda Benc.

Kolem osmé hodiny se začali všichni scházet u altánu, kde na ně čekalo vychlazené pivo a skvělé pečené sele. Každý mohl přijít posedět a pobavit se s přáteli a známými. Závěrem celodenního programu bylo vyhlášení vítězů turnaje a poté se pokračovalo ve volné zábavě, která končila až v ranních hodinách.

Na závěr bych ráda poděkovala panu Klimešovi za jeho skvělé kuchařské umění a samozřejmě všem, kteří se podíleli na přípravách.

Fota ke shlédnutí ve fotogalerii: www.novedvory.eu/obecne/category/78-11-8-2012-nd-open-2012

Nahoru