Zásahy hasičů při požárech lesů (6.4.2020)

V pondělí 6.4.2020 se naše jednotka SDH Nové Dvory zúčastnila zásahů u třech požárů. První zásah byl proveden u Bukové, kde hořel soukromý les. Naše jednotka pomáhala s hašením, jelikož zásah u tohoto požáru zabezpečovaly další jednotky, po cca hodině jsme byly odvolání k požáru obecního lesa a než jsme dorazili na místo samé, dostali jsme hlášení o požáru soukromého lesa. Oba naše samostatné požáry jsme zvládli a požáry byly uhašeny.

Všem, kteří zasahovali, byla odeslána děkovná smska tohoto znění:

Dobrý den vážení, nelze opomenout události týkající se našich hasičů, které proběhly v těchto dnech. Velky dík patří Bobeši M., který včas nahlásil požár lesa u Bukové a zachránil desítky hektarů lesa. Dále děkuji Laďovi H., který ohlásil požár lesa v Timply. Třetí dnešní požár lokalizovali Josef a Tomáš S.
Všem členům výjezdové jednotky patří dík za záchranu našich lesů. Speciálně Jardovi a Patrikovi R., Tomáši N., Martinovi a Natce Š., Josefu N. ml.., Josefu, Tomáši a Janě S., Jirkovi F.
Těch výjezdů máme letos více (6), věřme, že to nebude dále takto pokračovat. Ivo N.

Pár fotografií z míst zásahů:
foto: Šmíd Martin

Informujeme, připravujeme ...


Nejnovější články


Nahoru