Soutěž mladých hasičů Nové Město n. M.

Dne 21. 5. 2011 se konalo jarní kolo požární hry Plamen. I naše družstvo se (jako každý rok) účastnilo. Do Nového Města na Moravě se vydalo soutěžit opět pouze družstvo „mladších“. A stejně jako v loňském kole se soutěžilo ve třech disciplínách: štafetový běh CTIF, požární útok a požární útok s překážkami CTIF. Soutěž začínala v osm hodin ve sportovním areálu Ski Hotelu. Po nástupu a přivítání všech družstev se začala družstva připravovat na jednotlivé disciplíny. Naše družstvo si ve všech disciplínách vedlo velmi dobře. I přes drobné chybičky mělo velmi krásné časy. Protože se výsledky jarního kola přičítají k výsledkům z kola podzimního, ve kterém nám „naše děti“ trochu pokulhávají, očekávalo se stejné umístění jako loni (9. místo). Ale čekalo nás velmi milé překvapení, protože naše družstvo se umístilo na krásném konečném 6. místě. A za tento výkon si zaslouží opravdu velkou pochvalu a čekala je i sladká odměna v podobě zmrzliny. Samozřejmě jim přejeme, aby se jim v příštích kolech dařilo stejně dobře a aby se jednou umístili na tom 1. místě, o kterém pořád tak mluví. Také bych poděkovala Martině Langpaulové a Jitce Vencálkové za vedení našeho kroužku, za jejich výdrž a pevné nervy.
Na fota se můžete podívat zde.

Nahoru