Hasiči přivezli pět pohárů z okrskové soutěže (3.6.2017)

Novodvorští hasiči se v sobotu 3.6.2017 zúčastnili okrskové soutěže v Bukové. Soutěž zahájili ti nejmladší hasiči, kteří skončili na druhém místě. Po nich přišli na řadu o něco málo starší mládežníci, kteří soutěž vyhráli. Následovali ženy, kterým se nevydařila štafeta a skončili na krásném druhém místě. Vyhrálo družstvo, které bylo složeno na poslední chvíli z žen z více obcí. Muži byli téměř do konce soutěže na druhém místě, předposledním útokem je předstihli hasiči z Malé Losenice. I přesto se naši muži rozhodli, že se zúčastní okresní soutěže 24.6. v Lavičkách. Na závěr soutěžili "veteráni" a naše družstvo soutěž vyhrálo nejlepším časem celého dne. Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci našeho sboru a obce.

   

   

 

Nahoru