Sportovní klub Nové Dvory

Účast mládeže na krajských turnajích stolního tenisu 2017

Krajský pohár nejmladších Humpolec 24.9.2017
A je to tu. Začala nám nová sezona a neděli 24.9. jsme vyrazily do Humpolce na turnaj nejmladších žáků. Za Nové Dvory jeli tito hráči. Petr Sáblík, Jaroslav Benc a Anna Fišarová. Na to že to byl první turnaj sezony tak se nám nevedlo vůbec špatně. Petr Sáblík obsadil 3. místo, Jaroslav Benc 10. místo a Anna Fišarová 14. místo. Celkem zúčastněných 19 hráčů a hráček ze 7 oddílů. Moc všem našim dětem gratuluji a přeji další úspěchy.

Bodovací turnaj mladších žáků Luka nad Jihlavou 28.9.2017
Ve čtvrtek 28.9. jsme jeli s našimi mladšími žáky , na turnaj do Luk nad Jihlavou. Reprezentovali nás Matěj Nepraš a Jaroslav Sáblík. Zde se nám tolik nedařilo jak v kategorii nejmladších. Ale kluci bojovali a snažily se. Samozřejmě konkurence je větší a tudíž to mají kluci náročnější. Každopádně Matěj Nepraš obsadil 17. místo a Jarda Sáblík 20. místo. Zúčastnilo se zde 22 hráčů z 9 oddílů. Sice výsledky nejsou nejlepší , ale kluci zaslouží pochvalu za bojovnost.

Krajský pohár dorostu

Dorost se zatím zúčastnil dvou bodovacích turnajů, bohužel konkurence je v kategorii dorostu veliká a největším úspěchem z obou turnajů je 18. místo Patrika Roseckého. I přesto, že se všichni velice snaží a hrají dobrý stolní tenis, nedaří se tolik jako mladším.

Nahoru