Hlášení rozhlasem 11.7.2018

1. Maso, uzeniny Bobrová přijede dnes v 10.15 h před kulturní dům prodávat své výrobky a následně bude jezdit každou středu v 10.15 h a na místě před kulturním domem se zdrží vždy asi 10 minut.

2. Vedoucí prodejny oznamuje, že v sobotu 14. července bude prodejna zavřena a v úterý 17. července bude prodejna otevřena od 7 – 11 hod.

3. Pozvánka na zasedání zastupitelstva obce , které se koná v pondělí 16. července v 18.00 h v kanceláři obecního úřadu.

4. MUDr. František Malý oznamuje, že od 6. srpna do 10. srpna má dovolenou, proto si zajistěte včas léky, v akutních případech zastupuje MUDr Vencálek nebo MUDr Kvasnička na poliklinice ve Žďáře nad Sázavou.

5. Srdečně zveme na benefiční cyklozávod TOUR DE ALEJE pořádaný spolkem ARNIKA pod záštitou starosty města Přibyslav. Závod na podporu stromů a alejí startuje 14. července v 11 h u Sportovní haly a cyklisty čeká 30 km adrenalinu a také průjezd památnými alejemi Žižkovo pole a Ranskou alejí. Rodiny s dětmi si mohou užít zábavu v cíli u rybníka Řeka, šplhání do stromů, mikroskopování a další zastavení s ochránci přírody. Výherce i všechny účastníky čekají zajímavé odměny, zábava a skvělý pocit! Startovným přispějete na kampaň „ Zachraňte stromy“.

Nahoru